Team

Linda de Vries

Functie: Directeur
Werkdagen: ma di wo do vr
Email: info@swvzofriesland.nl

Jan de Vos

Functie: Onderwijsadviseur
Werkdagen: ma di wo do
Email: jan.devos@swvzofriesland.nl

Zwanet Oosterhof

Functie: Beleidsmedewerker
Werkdagen: ma di wo
Email: zwanet.oosterhof@swvzofriesland.nl

Jantina van Noordennen

Functie: Management assistente
Werkdagen: ma di wo
Email: jantina.vannoordennen@swvzofriesland.nl

Elles Tigchelaar

Functie: Management assistente
Werkdagen: di wo do
Email: elles.tigchelaar@swvzofriesland.nl

Jeannette Aukema

Functie: Consulent Passend Onderwijs
Werkdagen: ma di wo do vr
Email: jeannette.aukema@swvzofriesland.nl

Cynthia Bruinsma

Functie: Consulent Passend Onderwijs
Werkdagen: ma di do
Email: cynthia.bruinsma@swvzofriesland.nl

Elles Dam

Functie: Consulent Passend Onderwijs
Werkdagen: ma di do
Email: elles.dam@swvzofriesland.nl

Cees Nip

Functie: Consulent Passend Onderwijs
Werkdagen: ma di wo do
Email: cees.nip@swvzofriesland.nl

Affie de Vries

Functie: Consulent Passend Onderwijs
Werkdagen: ma di wo do
Email: affie.devries@swvzofriesland.nl

Dries Woudstra

Functie: Consulent Passend Onderwijs
Werkdagen: ma di wo do
Email: dries.woudstra@swvzofriesland.nl

Marianne Dieleman

Functie: Life coach
Werkdagen: ma wo
Email: marianne.dieleman@swvzofriesland.nl

Esther van der Heide

Functie: Life Coach
Werkdagen: wo do
Email: esther.vanderheide@swvzofriesland.nl

Frans Meijer

Functie: Lid Toewijzingscommissie
Werkdagen: ma

Bonny Weidgraaf

Functie: Lid Toewijzingscommissie
Werkdagen: ma

Top