Team

Jantina van Noordennen

Functie: Secretariaat
Werkdagen: ma di
Email: info@swvzofriesland.nl

Elles Tigchelaar

Functie: Secretariaat
Werkdagen: di wo do
Email: info@swvzofriesland.nl

Javenda Oppewal

Functie: Directeur a.i.
Werkdagen: wo
Email: javenda.oppewal@swvzofriesland.nl

Zwanet Oosterhof

Functie: Onderwijskundig beleidsmedewerker
Werkdagen: ma di wo do
Email: zwanet.oosterhof@swvzofriesland.nl

Noesjka van der Pal

Functie: Onderwijskundig beleidsmedewerker
Werkdagen: ma di wo do
Email: noesjka.vanderpal@swvzofriesland.nl

Marianne de Vries

Functie: Onderwijskundig beleidsmedewerker
Werkdagen: di wo
Email: marianne.devries@swvzofriesland.nl

Jeannette Aukema

Functie: Orthopedagoog Samenwerkingsverband en OPDC
Werkdagen: ma di
Email: jeannette.aukema@swvzofriesland.nl

Marianne Dieleman

Functie: School maatschappelijk werker OPDC
Werkdagen: ma di wo vr
Email: marianne.dieleman@swvzofriesland.nl

Esther van der Heide

Functie: Life Coach Thuiszittersteam
Werkdagen: ma di wo do vr
Email: esther.vanderheide@swvzofriesland.nl

Stephanie de Boer

Functie: Consulent Passend Onderwijs
Werkdagen: ma di wo do
Email: stephanie.deboer@swvzofriesland.nl

Elles Nicolai

Functie: Consulent Passend Onderwijs
Werkdagen: ma di wo do
Email: elles.nicolai@swvzofriesland.nl

Cees Nip

Functie: Consulent Passend Onderwijs
Werkdagen: ma di wo do
Email: cees.nip@swvzofriesland.nl

Affie de Vries

Functie: Consulent Passend Onderwijs
Werkdagen: ma di wo do
Email: affie.devries@swvzofriesland.nl

Dries Woudstra

Functie: Consulent Passend Onderwijs
Werkdagen: ma di wo do
Email: dries.woudstra@swvzofriesland.nl

Top