Team

Jantina van Noordennen

Functie: Secretariaat
Werkdagen: ma di
Email: info@swvzofriesland.nl

Elles Tigchelaar

Functie: Secretariaat
Werkdagen: di wo do
Email: info@swvzofriesland.nl

Linda de Vries

Functie: Directeur
Werkdagen: ma di wo do vr
Email: info@swvzofriesland.nl

Jan de Vos

Functie: Onderwijsadviseur
Werkdagen: ma di wo do
Email: jan.devos@swvzofriesland.nl

Zwanet Oosterhof

Functie: Beleidsmedewerker
Werkdagen: ma di wo
Email: zwanet.oosterhof@swvzofriesland.nl

Jeannette Aukema

Functie: Orthopedagoog Samenwerkingsverband en OPDC
Werkdagen: ma di
Email: jeannette.aukema@swvzofriesland.nl

Ryanne Bosch

Functie: Orthopedagoog OPDC
Werkdagen: do
Email: ryanne.bosch@swvzofriesland.nl

Marianne Dieleman

Functie: School maatschappelijk werker OPDC
Werkdagen: ma di wo vr
Email: marianne.dieleman@swvzofriesland.nl

Esther van der Heide

Functie: Life Coach Thuiszittersteam
Werkdagen: ma di wo do vr
Email: esther.vanderheide@swvzofriesland.nl

Cynthia Bruinsma

Functie: Consulent Passend Onderwijs
Werkdagen: ma di do
Email: cynthia.bruinsma@swvzofriesland.nl

Elles Dam

Functie: Consulent Passend Onderwijs
Werkdagen: ma di wo do
Email: elles.dam@swvzofriesland.nl

Cees Nip

Functie: Consulent Passend Onderwijs
Werkdagen: ma di wo do
Email: cees.nip@swvzofriesland.nl

Affie de Vries

Functie: Consulent Passend Onderwijs
Werkdagen: ma di wo do
Email: affie.devries@swvzofriesland.nl

Dries Woudstra

Functie: Consulent Passend Onderwijs
Werkdagen: ma di wo do
Email: dries.woudstra@swvzofriesland.nl

Cees Emmelkamp

Functie: Docent OPDC
Werkdagen: ma di wo do vr
Email: cees.emmelkamp@swvzofriesland.nl

René Braaksma

Functie: Docent OPDC
Werkdagen: di

Ahmed Djemil

Functie: Docent OPDC
Werkdagen: vr

Simon Onrust

Functie: Docent OPDC
Werkdagen: di do vr

Marretje Ruskamp

Functie: Docent OPDC
Werkdagen: ma wo do
Email: marretje.ruskamp@swvzofriesland.nl

Berlinde Zwaagstra

Functie: Docent OPDC
Werkdagen: ma di wo do vr
Email: berlinde.zwaagstra@swvzofriesland.nl

Berdien van Zwol

Functie: Docent OPDC
Werkdagen: ma di do

Top